Save to shopping list
Create a new shopping list
SuperSafeTM shopping
SuperFair.Shop badge
RZEPAK PASZOWY (cena za kg)
RZEPAK PASZOWY (cena za kg)
RZEPAK PASZOWY (cena za kg)
RZEPAK PASZOWY (cena za kg)

RZEPAK PASZOWY (cena za kg)

Kod Produktu:2270
  • Surowe nasiona rzepaku można zastosować w tuczu, szczególnie na jego początkowym etapie.
5,90 zł
incl. VAT \
of
Express checkout 1-Click(without registration)
14 dni na zwrot
Do darmowej dostawy brakuje 200,00 zł po spełnieniu warunków
Safe shopping
Deferred Payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it
Buy now, pay later - 4 steps
When choosing a payment method, select PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.
Opis produktu

Zapotrzebowanie energetyczne świń rosnących jest bowiem wysokie i w osiągnięciu odpowiedniej koncentracji energii metabolicznej w paszy z pewnością pomoże dodatek nasion rzepaku.Normy żywienia świń zalecają maksymalnie 5-cio procentowy udział nasion w paszy. Pamiętajmy aby udział omawianego surowca ograniczyć w końcowej fazie tuczu – zapotrzebowanie energetyczne zwierząt w tym okresie nie jest już tak wysokie jak na początku tuczu, i nadmiar tłuszczu może doprowadzić do obniżenia mięsności i pogorszenia jakości słoniny.

Nasiona rzepaku (pełnotłuste) zawierają 46-48% tłuszczu i 19-20% białka w suchej masie i od 8 do 12 milimoli glukozynolanów w 1 kg (dotyczy to około 80% zarejestrowanych odmian) oraz enzym mirozynazę, który uczynnia się po rozdrobnieniu nasion i zamienia glukozynolany w związki toksyczne. Nasiona należy ogrzewać w temperaturze około 80oC i rozdrabniać przed podaniem zwierzętom.

 

Nasiona nie są materiałem kwalifikowanym, nie były badane pod kątem siły kiełkowania, sprzedajemy je jako materiał paszowy.

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel