Save to shopping list
Create a new shopping list
SuperSafeTM shopping
SuperFair.Shop badge
HAK DO CIĄGANIA POJEMNIKÓW NIERDZEWKA
HAK DO CIĄGANIA POJEMNIKÓW NIERDZEWKA
HAK DO CIĄGANIA POJEMNIKÓW NIERDZEWKA
HAK DO CIĄGANIA POJEMNIKÓW NIERDZEWKA
HAK DO CIĄGANIA POJEMNIKÓW NIERDZEWKA
HAK DO CIĄGANIA POJEMNIKÓW NIERDZEWKA

HAK DO CIĄGANIA POJEMNIKÓW NIERDZEWKA

Kod Produktu:3429
  • Hak wykonany z wysoko wytrzymałej stali kwasoodpornej ułatwiający operowanie dużymi, nieporęcznymi przedmiotami jak pojemniki, palety, itp. Produkt niezbędny dla każdego dostawcy, ale równie przydatny w gospodarstwie, hurtowniach i sklepach z żywnością.
55,00 zł
incl. VAT \
of
Express checkout 1-Click(without registration)
Do darmowej dostawy brakuje 200,00 zł po spełnieniu warunków
Safe shopping
Deferred Payments. Buy now, pay in 30 days
Buy now, pay later - 4 steps
When choosing a payment method, select PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.
Opis produktu

Zaletą narzędzia wykonanego ze stali kwasoodpornej jest łatwość zmywania i dezynfekcji co ma niebagatelne znaczenie przy kontakcie z żywnością.

Produkcja własna. 

Możliwość zamówienia konkretnego wymiaru wg potrzeb.

Przekrój drutu: 8mm

Materiał: 0H18N9 = X5CrNi18–10, 1.4301 (AISI 304)

Każdy hak jest spawany i szlifowany.

Na życzenie możemy wykonać hak o żądanej długości. W razie zainteresowania zadaj nam pytanie.

 

Wyroby ze stali nierdzewnych są całkowicie neutralne, to znaczy nie zmieniają cech organoleptycznych pożywienia ani nie zmieniają jego składu chemicznego. Wartości stężeń pierwiastków chemicznych uwalnianych ze stali do żywności są na akceptowalnie niskim poziomie, co sprawia, że stale nierdzewne są stosowane w kontakcie z pożywieniem oraz do magazynowania i transportu wody pitnej.

Gatunek X5CrNi18–10 należy do jednego z najczęściej stosowanych gatunków stali odpornych na korozję, potocznie określany jest także, jako stal „18/8”, „18/10" lub „V2A". Oznaczenie zgodne z normą PN-EN 10088 to X5CrNi18-10/1.4301, a oznaczenie amerykańskie wg AISI to 304, według wycofanych norm polskich odpowiada stali OH18N9. Szczególne zalety tego gatunku polegają na doskonałej przydatności do obróbki plastycznej oraz spawania. Umożliwia to projektowanie kompleksowych kształtów, ostrych krawędzi oraz optycznie niewidocznych połączeń spawanych.
Gatunek stali odpornej na korozję X5CrNi18–10, 1.4301 (AISI 304) jest najbardziej popularnym ze względu na fakt, że znalazł on wiele zastosowań w różnych dziedzinach przemysłu. Główne zastosowanie tej stali odnosi się do przechowywania i obróbki artykułów spożywczych, dostawy żywności oraz wyposażenia szpitalnego. Stanowią one również standardowe materiały stosowane na wyposażenie w inżynierii chemicznej i są szeroko wykorzystywane na przybory i urządzenia domowe. Są również przeznaczone na zbiorniki zasobnikowe mleka, kadzie piwne i elementy dla browarnictwa, zlewozmywaki oraz kompletne zestawy wyposażenia gastronomicznego, wnętrza zmywarek do naczyń oraz ościeżnice drzwiowe, przybory kuchenne, sztućce i naczynia gospodarcze. Gatunek ten jest tak szeroko stosowany ze względu na swą chemiczną obojętność w kontakcie z wieloma rodzajami pożywienia, a także w kontakcie z różnorodnymi detergentami stosowanymi przy jego oczyszczaniu. 

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel