Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Klej entomologiczny 200 ml

Klej entomologiczny 200 ml

Kod Produktu:1713
Kod EAN:5907734030066
  • Gotowy do użycia klej, przeznaczony do monitorowania oraz zwalczania w sposób fizyczny owadów biegających i latających.
22,99 zł
brutto \ szt.
z
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny w ilości
Produkt dostępny w ilości
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Opis produktu

Właściwości:

Gotowy do użycia klej, przeznaczony do monitorowania oraz zwalczania w sposób fizyczny owadów biegających i latających. Jego fizyczne, klejące właściwości, uniemożliwiają przedostanie się owadów na wyższe partie drzew, a bezbarwna forma sprawia, że staje się niemal niewidoczny na zastosowanej powierzchni. Klej ten nie wysycha i zachowuje swoje cechy, nawet pod wpływem czynników atmosferycznych. 

W celu unieruchomienia szkodników nachodzących na drzewa, należy posmarować pień klejem (pędzlem) po pełnym jego obwodzie, pasem o szerokości około 10 cm, na wysokości około 15 cm od ziemi. Ważnym jest, aby zapewnić równomierne i dokładne rozprowadzenie po całej powierzchni kory – unikać przerw, które mogą umożliwić przedostanie się szkodników. Klej może być używany również do pułapek sygnalizacyjnych. Aby zbudować pułapki sygnalizacyjne, należy nanieść klej na odpowiednio przygotowany wcześniej materiał, a następnie umieścić w miejscach aktywności szkodników, np. wieszając na gałęziach drzew, w taki sposób, aby uniemożliwić przyklejenie pułapki do liści lub gałęzi.

Do pobrania
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Agropak sp.j. Brzeziński i WspólnicyWięcej
Adres: Darwina 1dKod pocztowy: 43-603Miasto: JaworznoKraj: PolskaNumer telefonu: 32 61 56 330Adres email: agropak@agropak.pl
Symbol
1713
Kod producenta
5907734030066
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel