Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

SKLEPY OGRODNICZE

Prowadzisz sklep ogrodniczy, rolniczy lub podobnej branży – przygotujemy dla ciebie taką ofertę zakupową na dowolnie wybrany asortyment jakiej nie znajdziesz nigdzie. Jeśli potrafisz osiągnąć nie bagatelną sprzedaż, czekają cię nie bagatelne profity, kupując u nas nawet ten przysłowiowy grosz taniej masz szanse w ciągu roku osiągnąć niezły zysk. Nie wahaj się zadzwoń do nas umów się na rozmowę bądź kontakt osobisty. Nic nie tracisz a zyskać możesz sporo.

 

Zaufaj swojemu instynktowi, zyskaj więcej dzięki naszej wiedzy i twojej przedsiębiorczości.
Nasze logo zagwarantuje ci najlepsze towary w najniższych cenach.
Nie wszystkie towary można mieć najtaniej.
Wyspecjalizuj się w twojej najmocniejszej dziedzinie!
Oferta nie jest zobowiązująca, ale prawdziwa.


Sposoby dostarczenia towaru:
- Nasz transport
- Twój transport
- Wysyłka
- Odbiór osobisty

Sposób płatności:
- Przedpłata
- Zapłata przy odbiorze
- Termin płatności (tylko po uzyskaniu kredytu kupieckiego w naszej firmie)


Zamówienia: Jakie to proste!
1. Sprawdź dokładnie jaki dział cię interesuje.
2. Przelicz ile sztuk danego asortymentu jesteś w stanie zakupić.
3. Negocjacja ceny - ceny na stronie są cenami brutto detalicznymi, uwzględnij swoje rabaty jakie posiadasz u twoich kontrahentów i napisz co i po ile musisz kupić aby było dla ciebie choćby grosz taniej niż do tej pory. Negocjuj ceny jeśli nie będą one dla ciebie zadowalające. Pamiętaj, nie ma cen których u nas nie da się dopasować do twojej potrzeby. Wszystko zależy od ilości.
4. Gwarancja ceny: jeśli chcesz negocjować ceny nie próbuj kupować po jednej sztuce z asortymentu, tylko całymi opakowaniami. Postaraj się rozsądnie podejmować decyzje zakupowe. Robimy to dla twojego dobra nie dla zartów.
5. Minimum logistyczne: postaraj się aby twoje zamówienie osiągnęło minimalny poziom. U nas negocjujemy również minima logistyczne.
6. Finalizacja transakcji: po zatwierdzeniu zamówienia przez klienta wysyłamy towar w maksymalnie 2 dni robocze chociaż zazwyczaj czas realizacji to 24h. I już możesz handlować.

 

609 552 993

farmer_myszkow@interia.pl

pixel